20180913

Pozdravy z Cupertina

Pozdravy z Cupertina
„Apple ví, co dělá. Stejně jako to věděl v Jobsových časech. Ale tehdy to mělo důležitou kvalitu navíc: nebyla to nuda.“
https://www.facebook.com/notes/nov%C3%BD-den%C3%ADk/apple-by-p%C5%99ekvapil-kdyby-n%C4%9B%C4%8D%C3%ADm-p%C5%99ekvapil-nestalo-se/262838384565978/

5 komentářů:

 1. Takže Android ještě letos nebude ? 😏

  OdpovědětVymazat
 2. Zato hrůzný výřez bude stále v módě...

  OdpovědětVymazat
 3. Je těžké dělat pokaždé kolo víc a víc kulatější. Apple to dělá spíše vylepšováním ekosystému jako celku. Ano, je to v podstatě vězení, ale devadesáti procentům běžným uživatelům to k životu stačí. U Androidu v podstatě žádný ekosystém není. Je to jedna ze dvou věcí co applistům tak trošku závidím.

  OdpovědětVymazat
 4. Zbyněk Král ... mas pravdu jen z casti ... cely ekosystem neni treba zavidet, protoze pouzivam Android a defaultni aplikace stejne tak jako uzivatel iPhonu. Co je navic je pouze ta vec, pokud pouzivas dalsi zarizeni Apple, ktere pak vytvari ten dobre fungujici celek. A protoze Apple te urcitou merou nuti do toho jejich celku, tak to maji dobre vymyslene.

  OdpovědětVymazat
 5. René Zavadil ... dobře fungující celek, to je přesně ono. Stačila by mi třeba synchronizace SMS bez nutností mít spuštěný prohlížeč, anebo vyřídit hovor na počítači. Jinak souhlasím, a psal jsem to i výše, Apple ekosystém je nedobytné vězení, tudíž nic pro mě.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.