20180712

Co se dá dělat s kvalitní dvoumateriálovou stolní 3D tiskárnou,…

Co se dá dělat s kvalitní dvoumateriálovou stolní 3D tiskárnou,…
… máte-li talent, trpělivost i cit na materiály pro #3Dtisk. (3lobit + Ultimaker 3 + Fillamentum a spousta hezkých realizací pro každý den. Z Česka, v angličtině) Nezapomeňte kouknout také na zajímavou lampu: https://youtu.be/jsMaBxITEa0

#3Dprinting Fillamentum 3Dwiser Ultimaker
https://fillamentum.com/blogs/news/3d-printed-watches-and-jewellery-by-3lobit

4 komentáře:

 1. jsem slyšel, že pro filmaře jsou 3D tiskárny požehnání - že prej rekvizity na spoustu seriálů na nich tisknou. Věci jako různé šperky, amulety, prsteny, prý i zbraně jako dýky nebo obskurní bouchačky... Akorát tam snad používaj materiál jeden a "malujou" to :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jan Helebrant Doporučuji třeba dokumenty o výrobě rekvizit a kulis pro Blade Runnera 2049. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. dík, mrknu na to. Brácha je zas blázen do Bylo, nebylo... tak tam prej se vyřádili taky - mělo to o dost nižší rozpočet, než holywoodské filmy, takže 3D tisk byla zjevně solidní cesta k osobitým rekvizitám relativně zalevno.

  OdpovědětVymazat
 4. Ta lampa je fakt pěkná, ale je to takový ten druh věc, co myslím člověka brzo přestane bavit - úplně vidím, jak to po pár dnech hraní si zůstane otevřené na jedné pozici a už to nikdo nikdy nezmění :)

  Zas ale na druhou stranu by bylo moc pěkný to rozevírání dálkově ovládat podle něčeho (i když to taky moc nevím čeho, možná denní doby jako normální kytka?)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.