20180623

Pár momentek z pražského jarmarku Maker Faire

Pár momentek z pražského jarmarku Maker Faire
Pokud tentokrát zvládnete shluk náhodných neupravovaných momentek, zde jsou. Za těch několik hodin bylo stále kam koukat, takže jsem vlastně zapomněl na nějaké focení – a tak pokud zde váš projekt neuvidíte, nesmutněte, často jsem to prostě místo toho prokecal. ;)

Jen ochutnávka, vyrazte zítra.

#3Dprinting #MakerFairePrague #3Dtisk #bastleni #MakerFaire
https://photos.app.goo.gl/K1xfSYGxmDdtSeGT8

5 komentářů:

 1. Pěkné. Já to mám kousek a přesto se tam nedostanu :-(. Snad příští rok. Těší mě, že je o výstavu velký zájem a že tam je spousta dětí. Já jsem jako teenager měl mobil, dnešní teenageři budou mít doma 3d tiskárnu. Cool.

  OdpovědětVymazat
 2. Byl to takový první ročník. Je sympatické, že organizátoři zvolili strategii neudělal z toho tržnici. Na druhou stránku mi chyběla jasnější koncepce, byl to nejak bez výraznější chuti. Docela mě že zamrzelo ty největší taháky nebyly dobře "prodány". Třeba tvůrce skleněných parostrojů je světový unikát a měl takový stánek že mi bylo skoro stydno.

  OdpovědětVymazat
 3. Supra Alpha Za mne: Maker Faire je především o účastnících, jaké si to udělají. Soudě podle videí z akcí jinde po světě u nás organizátoři zajistili (a sponzoři zaplatili) velmi nadstandardní prostory. (Jinde klidně stojí se stánky na slunci venku.) Nejde o veletrh, ale o jarmark, má jinou atmosféru.

  OdpovědětVymazat
 4. Prominete ale nemůžu souhlasit s tím že by účastníci mohli ovlivnit umístění a strukturu stánku 😊 Pokud jde o přehlídku kreativity, určitě jako org. podpořím víc třeba toho parostrojce, aby nemusel mít metr a půl desky, namísto kusu místnosti co zabral převlečený T-Mobile. Viděl jsem jsem třeba že jinde se snaží zvát i vyrobce kopií filmových a cosplay rekvizit a pořádají soutěž i když se nejedná o žádný Comicon, to by možná taky stálo za úvahu 😉

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.