20171107

3D tisknete? Navrhujete drobnosti pro 3D tisk? Dejte vědět ostatním

3D tisknete? Navrhujete drobnosti pro 3D tisk? Dejte vědět ostatním
Pouze vykopávám, je to výzva pro vás z 🇨🇿 a 🇸🇰. Pochlubte se ostatním se svými veřejnými příspěvky na téma 3D tisku, 3D skenování či 3D modelování.

¬ www.thingiverse.com/tomulinek/
¬ www.instagram.com/tomulinek/
https://www.instagram.com/p/BbMTo8FDvfr/

15 komentářů:

 1. Rád bych, ale mám Anet A8, kterou nenávidíš. Jsem v jádru kutil a bastlíř a proto mě ta tiskárna baví, vylepšovat a tunit.....

  OdpovědětSmazat
 2. Dušan Medlín​ Mezi nedoporučuji začínajícím a nenávidím je velký rozdíl. ;) PS: Sám na stavebnicích dodnes tisknu také (byť už stavět moc nestíhám pro jiné 3D tiskové povinnosti).

  OdpovědětSmazat
 3. Je výhodný si pořídit stavebnici a nebo složenou a co je cenove dostupnější

  OdpovědětSmazat
 4. Ráša#29CZ​​ Stavebnice jsou nejdostupnější, doporučuji jen kvalitní a bezpečné. Kdo chce především tisknout a stavba jej nezajímá, má na výběr jen v Česku desítky typů stolních 3D tiskáren, mnohé velmi kvalitní (tipů v této sbírce najdete nemálo). A pak jsou zde tiskárny pro profesionály a firmy, které staví na provozní spolehlivosti, přesnosti, podpoře a vícemateriálovém tisku z průmyslových materiálů. Vybere si každý, kdo má opravdu zájem. :)

  OdpovědětSmazat
 5. Děkuji za odpověd
  Schánim do 2000 kč
  Nemam čas stavět tu tiskárnu
  Máte ňákou tiskárnu na doporučení?
  Omlouvám se že kladu tak stupidní otázky já sem

  OdpovědětSmazat
 6. Ráša#29CZ Obávám se, že 2000 Kč opravdu na nic kloudného stačit nebudou. Přeci jen, 3D tiskárna je výrobní nástroj.

  OdpovědětSmazat
 7. No, dal jsem za čínskou stavebnici před cca dvěmi roky 12000,-. Abdoba Anet A8. Rozchodit to byl trošku problém, číňan dodal vadný thermistor hotbadu a na to se těžko bez zkušenosti přichází. Ale od té doby tisknu vesele a v pohodě. Rovněž se však klonim k názoru, že je lepší si koupit hotový vyladeny stroj. Vytápěný hotbad považuji za nutnost a pokud to bude mít uzavřenou komoru, bude to "bedna", tak je to pro ABS asi lepší. Mě to osobně pomohlo. Hodně štěstí v začátku. Budete jej potřebovat...

  OdpovědětSmazat
 8. Zdravím tiskaře,
  mě začala poslední dobou bavit výroba netradičních pohárů, kde jsem omezen pouze svoji fantazií. A tu mám bujnou.
  Tisknu na delta tiskárně z Číny. Jsem rád za tu zkušenost, protože jsem dokonale poznal svoji tiskárnu do posledního šroubku.
  Po nějaké době poznávání jsem už jen tiskař a ne ladič.
  Pokud chcete koupit tiskárnu z Číny, vybírejte podle velikosti aktivní komunity na fórech a sociálních sítích. Ušetří vám to spoustu času a uvíznutí ve slepých uličkách při vyskytnutí problému.

  https://plus.google.com/photos/...

  OdpovědětSmazat
 9. Milhause Milhause Nádherné poháry! To je úplně jiná liga, než ta generická veteš, kterou sportovci běžně dostávají. Hodně štěstí do dalších realizací (a pochlubte se určitě i zde na G+).

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.