20171004

Jak vypadají a chovají se nové Google Pixely 2? #video

Jak vypadají a chovají se nové Google Pixely 2? #video
Neuvedení v Česku mě osobně příliš mrzet nebude, ale kdo nepotřebuje to nejatraktivnější na trhu (S8, Note8 či iP X), tomu může být malý i větší Pixel 2 velmi dobrým služebníkem se zřejmě opět výborným foťákem navíc.

PS: Design Pixelů ani tentokrát není můj šálek kávy, místo IP67 bych bral alespoň IP68, na Qi dobíjení jsem si také už zvykl, sluchátka používám na střídačku i ta s jackem (chyběl by mi) a kvůli pohodlné čtečce otisků vepředu či neukrojeným rohům dodnes nosím spolehlivou Galaxy S7… Ale to má stejně každý subjektivně jinak. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=HGTZzS1bZDE&feature=share

3 komentáře:

 1. No, rozhodne němusím litovat toho, že mám S8+ a nepočkal jsem na nové Pixely, až na Android 8. Můj oblíbenž DND režim je v Androidu 8 bohužel taky dokurvený, takže mi nemusí být líto ani toho.

  OdpovědětVymazat
 2. Jen male rypnuti: kvuli te pohodlne ctecce na S7, ktera nefunguje, dokud se telefon neprobudi? 😋 Taky bych preferoval predni ctecku, ale uz jsem si zvykl. Krome toho pruhu vzadu vypada zvlast Pixel 2 XL pekne. Absence Qi zamrzi, na pouzivani redukce USB C-jack si asi budeme muset zvyknout. Na druhou stranu potesi stereo repro vepredu. Vic nez 15k se mi ale za mobil davat nechce (ted mam Redmi Note 4 za 4,5k s LineageOS a nechybi mi vlastne nic...), takze budu doufat, ze treba OnePlus 6 bude mit ty spravne ingredience 😊

  OdpovědětVymazat
 3. Ono je možná to IP67 lepsi jak radoby IP68. Protože si vyrobci to IPx8 ohýbají podle sebe zatimco IPx7 nam jasne urcuje podminky. Co me zaráží je dakt že je uvedeno kryti dle IP ne podle NEMA když je Google americká firma.

  Minusem je cena ( holt Google jede jinou strategii než s Nexusy ). Čtečku mám radši takhle vzadu ( málokdy potřebuji odemykat telefon ležící na zádech - tahám většinou z kapsy takže i rovnou odemykám ).
  Holt dál bude sloužit N5X.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.