20170918

Dorazila, přestavuji

Dorazila, přestavuji

Cooler Master #MasterKeys Pro L, Crystal Edition, #CherryMX Brown.

PS: Prachsprostá geekovina. ;)
https://www.instagram.com/tomulinek/

10 komentářů:

 1. Ještě tedy, kdyby nizozemští pošťáci od Cooler Master poslali sadu černých kláves korespondující s US rozvržením klávesnice. ;)) Auuu, tento puzzle je poněkud neřešitelný.

  OdpovědětVymazat
 2. Nedávno jsem hledal nahradu za Logitech G19 a zjistil ze neexistuje. Tak jsem slevil z nároků ale on nikdo neumí udělat podsvícenou klávesnici nějak normálně - tj. aby svítili písmenka ne vše kolem.

  OdpovědětVymazat
 3. Lukas Kymla No tak tahle průhledná je zrovna extrém. ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak co jsem viděl tak oni ty mechanické podsvícené jsou celkově extrém. Je to jak na přehlídce jednorožců 😁

  OdpovědětVymazat
 5. Lukas Kymla Nicméně pokud je regulace podsvícení (nedejbože i nastavení barevnosti, které je večer dle chuti do modra či do zelena také příjemné), tak ono už to pak oči netahá. Uvidíme, jak to bude s touto průhlednou dlouhodobě, ale zjišťuji, že vidím jako podstatnější jiné věci.

  OdpovědětVymazat
 6. Tomáš Vít Budu se těšit na další info.

  OdpovědětVymazat
 7. Lukas Kymla Tak snad nezapomenu. :) Spíš mě mrzí, že řada MasterKeys Pro od Cooler Masteru je komplet vykoupená u nás i v zahraničí (snad kromě nejdražších modelů s RGB). Na první omakání vypadá sympaticky.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak bys to psaní srovnal s Logitech Illuminated? Co do hlučnosti a nutné síly stisku?

  OdpovědětVymazat
 9. Lukáš Václavík Zatím nepíšu, čekám na reklamaci a chybějící tlačítka. ;) Tohle je totiž spec. akce s průhlednými v základu a černými extra zdarma –
  jen poslali drobně jiné rozložení. Postřehy tak později.

  První dojem je naprosto jiný. Illuminated má tlačítka široká a bez mezer s velmi nízkým zdvihem, takový lepší notebook. Cherry MX Brown je o něco hlučnější (ne řádově, mezerník ale více), stisk je měkký, bez velké síly, precizní, ale zatím netuším, jak se přeučím pro delší psaní. Tlačítka jsou u mech. klávesnice více tvarovaná, s mezerami.

  OdpovědětVymazat
 10. Lukáš Václavík Tak po pár dnech je jasno, že ke gumovému stisku Logitech Illuminated se už asi vrátit nedokážu, jakkoli jsem měl zaoblená tlačítka takřka bez mezer a s nízkým zdvihem velmi rád. Ta přesnost je jinde.

  Ne, že by tedy nechanická klávesnice měla jen výhody (je nutno jinak si nastavit stůl a řešit předložku, aby nebolela záda kvůli jiné, vyšší výšce a sklonu klávesnice), ale něco na těch spínačích opravdu je. ;)

  A ano, mechanická klávesnice není tichá (ani ta tišší).

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.