20170816

Textilie vyrobená na stolní 3D tiskárně

Textilie vyrobená na stolní 3D tiskárně
A ještě k tomu z toho nejobyčejnějšího materiálu, PLA. Jak se to chová, naznačí mé kraťoučké video v odkazu. Lze spojovat z jednotlivých dílků, každá ze 3 barev se nicméně tiskla najednou. A že z toho jdou udělat i docela sexy šaty 💃, zase dokládá model od autorky 3D remixu: http://www.thingiverse.com/thing:1664748

Ne, dámy, kouše to a odhaluje, co má být skryto, takže si pod to stejně musíte vzít spodní prádlo v tělové barvě. ;) Existují ale i podobné 3D tištěné textilie z dražších materiálů, to jde už exkluzivní kousky na míru (za neméně exkluzivní ceny).

#3Dtisk #3Dprinting #thingiverse
https://twitter.com/tomulinek/status/897731372026036225

4 komentáře:

 1. Milý Tomášku Víte , Zaprvé když pozveš někoho do konverzace , tak se zeptám na svolení . Za druhé pozdravit a oslovit by také bylo na místě . Za třetí tě vůbec neznám a není mi to příjemné , tvoje konverzace ve skupinovce s přáteli které mne nezajímají . Přidávání lidí které neznáš synku je stolkynk . Kolik ti vůbec je chlapče , 5 let ? odepiš jinak Tě udám za stolkynk synku !!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Pokud nechceš komunikovat se mnou , jistě se Ti bude lépe komunikovat s policií . Co ty na to chlapče ?

  OdpovědětVymazat
 3. Odepiš , nebo máš problém !!!!!!!!!!!!!!!!!'!!!!!!!''''!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Pitor. Nevím, jaké máte právní povědomí, ale dle Vašich komentářů usuzuji, že pokud ne nulové, tak hodně nízké. Potom, až to, co píšete, přednesete na policii, sklidíte akorát smích a bavit se nikdo nebude s Vámi. Víte, jaké jsou podmínky pro zahájení úkonů trestního řízení pro stalking?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.