20170802

Nákladní elektroskládačka

Nákladní elektroskládačka
Zas tak skladná není, na cenu se ani neptejte, ale pořádný nákup či dvě ratolesti navíc nebudou díky motorku a baterii od Bosche zase takový problém... 🚲
https://youtu.be/H88il0b-Hfk

7 komentářů:

 1. no zeptal jsem se googlu na cenu a 4000 dolarů je opravdu řekněme hodně. I když pár cyklošílenců v redakci má kola v podobném cenovém ranku.

  OdpovědětVymazat
 2. Vzhledem k tomu, ze nejaky lepsi set na prestavbu normalniho kola na elektro stoji kolem 25-30kkc, tak by me zajimalo co tam je tak super, ze za to chteji tolik... nejake specialni materialy?

  OdpovědětVymazat
 3. Pavel Duda Doporučuji video, ona je to spíše zesílená konstrukce s nadstavbou a zabudovaným motorem. A zbytek je za provedení a zřejmě za fakt, že se to nedělá celé v Číně apod. ;) Ne, za ty peníze bych to taky nebral.

  OdpovědětVymazat
 4. Tomáš Vít na video jsem mrknul proto padnul ten dotaz. Nevidel jsem tam nic uzasneho. Je mozne ze to je proste ruco delany a maloseriove...

  OdpovědětVymazat
 5. Pavel Duda No on třeba Brompton (www.cyklospeciality.cz/brompton/) taky stojí 30 a víc hlavně proto, že se vyrábí tam, kde se vyrábí. Tam bych hledal tu exkluzivní cenu (a pak také ve výdajích na dlouhodobou kvalitu a aktivní marketing). ;)
  cyklospeciality.cz - Skládací kolo Brompton | CykloSpeciality

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.