20170515

Operátor, který se snaží, aby zákazníci mobilních dat využívali co nejvíc

Operátor, který se snaží, aby zákazníci mobilních dat využívali co nejvíc
A roste, stejně jako jeho příjmy na zákazníka.Tenhle rozhovor si přečtěte. Až zase někdo bude hájit pokřivenou realitu českého mobilního telekomunikačního trhu, vzpomenete si na něj.

Originally shared by Petr Semerák (Semi)
http://ekonomika.idnes.cz/rozhovor-elisa-henri-korpi-ddw-/ekoakcie.aspx?c=A170515_115351_ekoakcie_rny

8 komentářů:

 1. zajimave, operator co se stara o stavajici klientelu namisto nadbihani nahodnym prirustkum z ulice je mi vcelku sympaticky

  OdpovědětSmazat
 2. Čeští operátoři jsou prostě zaseknutí. Teď pomalu začali přidávat data, ale zároveň zdražují a hlavně přidávají jen v nejvyšších tarifech. Přitom je zjevné, že opravdový bestseller v ČR by byl tarif s neomezeným voláním, cca 1,5-3 GB dat, ale hlavně s cenou do 300 Kč.

  OdpovědětSmazat
 3. Skoro jsem u toho plakal... Ať zdechnou O2, Vodafone i T-Mobile.

  OdpovědětSmazat
 4. Petr Kulda Šak za €26 má Elisa neomezené data.

  OdpovědětSmazat
 5. Kamil Zmeškal O tom žádná, ale prostě to tak nemají. A my jo. A o tom to je...

  OdpovědětSmazat
 6. Kamil Zmeškal Rozdíl vidím tom, že tam zákazník za své peníze něco dostane a poskytovatel z toho rozhodně netratí. U nás je to na parametry bída z nouzí za stejné peníze a ještě slyšíme, jak to a ono nejde, protože už tak z toho operátoři nic nemají. (Že se ve zlatých časech platily nemalé peníze matkám, se nesmí říkat.)

  OdpovědětSmazat
 7. Som rád že u nás sa to u jedného operátora hýbe dobrým smerom. Teraz za 20€ neobmedzené dáta aj minúty do všetkých sietí na SK. Síce pokrytie nieje ešte ideálne ani stabilita signálu ale stále sa zlepšuje. A podstatné je že sa nemusí človek zaviazať. Takže keby niečo tak odíde. Snáď to nejako nakopne i ostatných operátorov.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.