20170408

S výukovými lekcemi se +Zoner Photo Studio CZ snaží

S výukovými lekcemi se +Zoner Photo Studio CZ snaží
Pokud jste investovali do předplatného ZPS X, tuhle si rozhodně nenechejte ujít. Výsledky klíčování i velmi střapatého výběru na pozadí jsou díky zpřesňování výběru pohledné a použitelné (osobně jsem vyzkoušel). ;) – A ne, ZPS 18 jsem dosud neodinstaloval. Alespoň, dokud tvůrci #ZPS X nedoplní některé drobné, technicky nekomplikované, zato dosud přehlížené funkce v Editoru.
https://www.milujemefotografii.cz/zpresnit-vyber-fotkach-snadno-pracovat-vlasy-srsti-slozitymi-okraji?utm_source=tutorial&utm_medium=mailing&utm_content=button&utm_campaign=2017-04-07-refine-selection-zpsx

5 komentářů:

 1. Kamil Zmeškal​​ Měl jsem to taky tak, používám hlavně Editor. Ale je to asi o zvyku. Spousta pokročilých funkcí mi možná uniká.

  OdpovědětVymazat
 2. Bohužel, i chyb v ZPS X je jako máku. ;( Nicméně přispěl jsem předplatným na vývoj, doufám, že je vychytají.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, budeme rádi, když nám jakékoliv připomínky konkretizujete a napíšete na technickou podporu. Některé funkce jsou nahrazené novými (a v takovém případě Vám je kolegové z technické podpory rádi poradí). Přiznáváme, že některé funkce nemusí fungovat tak, jak by měly, protože i když máme svůj tým testerů, může se stát, že nám sem tam nějaká chybka unikne, některé chyby se pak vyskytují jen v konkrétních ojedinělých případech. Jsme proto pak velmi vděční za konkrétní zpětnou vazbu. Díky!

  OdpovědětVymazat
 4. Zoner Photo Studio CZ Díky, něco málo už jsem hlásil, další snad v příští várce. ;) Třeba podivné chování při přidávání okrajů k plátnu, ve kterém je proveden výběr od kraje ke kraji. (Výběr napřed nutno zrušit, pak funguje.)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.