20170125

Tip na #3Dtisk: Proč si (některé) hračky kupovat, když je můžete vytisknou

Tip na #3Dtisk: Proč si (některé) hračky kupovat, když je můžete vytisknou
Tedy, abych nebyl mlácen cívkami s materiálem po hlavě: Když si je koupíte, bude to rychlejší, levnější a mnohdy budou i nabarvené. Jenže si neužijete tu radost cestou. ;)

Můj dnešní tip tak patří rodičům, jejich dětem, stejně jako náruživým hráčům-modelářům-3D tiskařům dračích doupat a fantasy her na hrdiny.

#3Dprinting Creative Tools
http://www.3d-tisk.cz/tip-na-3d-tisk-pojdte-si-hrat-s-modularnim-hradem-pro-vase-deti-ci-kobkami-pro-hrdiny/

7 komentářů:

 1. A pokud by vás tisknutí scenérií chytlo, určitě se podívejte na zoubek také systému spojek OpenLock: http://www.thingiverse.com/thing:1833963. 🔗
  thingiverse.com - OpenLOCK by Printablescenery

  OdpovědětSmazat
 2. Michal Dolezel​ Můžeš, klidně i z ABS jako originál, ale přesnost nebude na mikrometry jako u originálu. Kostky pak nedrží tak pevně. Nicméně třeba technologie stereolitografie už na to stačí v pohodě. Kostka ale vždy bude mnohem dražší než originál z masové výroby. Vyplatí se tedy u nesehnatelných, speciálních kostek a kostek na míru. Už jsme to dříve řešili i zde na G+. Tuším, že pokud to nebudeš prodávat jako kopie Lega, pak by neměl být problém.

  OdpovědětSmazat
 3. Dlouho jsem přemýšlel o vytištění toho dungeonu...přijde mi, že je to dobré tak na machrování, protože stíratelná fixka a mazací plátno s čtvercema je levnější, skladnější a jednodužší na údržbu.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.