20170113

3D tiskové pozvání znovu a (doufám) přehledněji 🙂


3D tiskové pozvání znovu a (doufám) přehledněji 🙂

Úterý 24. 1. od 17.00: Jak a proč začít s 3D tiskem
Zajímá vás 3D tisk a zvažujete, že se do něj sami pustíte? Co současné stolní 3D tiskárny opravdu umějí a co od nich naopak nečekat? Živá ukázka 3 stolních 3D tiskáren (různých výrobců, zaměření i dostupnosti).Registrace uzavřena, počet míst naplněn.

Čtvrtek 26. 1. od 17.00: Setkání 3D tiskařů (nejen) ze střední Moravy
Chcete se setkat a seznámit s dalšími uživateli 3D tiskáren z vašeho okolí a vyměnit si zkušenosti? Zajímá vás, co chystají ostatní za projekty s využitím 3D tisku?Registrace uzavřena, počet míst naplněn.

Kde: Centrum stolního 3D tisku (http://www.CS3D.cz), Vědeckotechnický park Univerzity Palackého, Šlechtitelů 21, Olomouc. http://www.mapy.cz/s/1krQz Parkování před či v areálu. Zastávky autobusu: Šlechtitelů, případně Technologická.

Organizační poznámka: Účast je zcela bezplatná, registrace povinná – přes formuláře z odkazů výše. (Počet míst je omezen, v případě většího zájmu bude vypsán další termín, nebojte.)

#3Dtisk

3 komentáře:

 1. Děkuji všem za zájem i přicházející dotazy. Uzavřel jsem registrace na úterní termín, abychom udrželi náš počet na úrovni umožňující se pohodlně vlézt ke stolu i tiskárnám a ptát se. Na čtvrteční termín jsou zatím místa volná.

  OdpovědětVymazat
 2. Dnešní setkání se povedlo, díky všem příchozím za zvídavé dotazy! Už se také těším na čtvrteční pokračování. ;)
  https://lh3.googleusercontent.com/VFPPf2t0ffVCiocrOnpbTRdGHTgQxSQvEUNwGBQIN0DunO4HQgt4vSA3IC_cc7WuBhDvTMtQl-w

  OdpovědětVymazat
 3. I druhé setkání tohoto týdne se povedlo, více podrobností zde: https://plus.google.com/+TomasVit/posts/2vraKphzLBd. ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.