20161206

Tak trochu jiný přímý přenos

Tak trochu jiný přímý přenos
Když sedíte 10 kilometrů daleko od 3D tiskárny, která se po necelé tři dny snaží zvládnout náročný dvoumateriálový model, je to docela napínavé… ;) (A to ještě, mráz nemráz, provádíte namátkové osobní kontroly, protože jste prostě nezastavitelně zvědaví.)

www.CS3D.cz #3Dtisk #Ultimaker3 #3Dprinting 3dwiser #RaspberryPi
https://youtu.be/eMF6DRFPoGs

5 komentářů:

 1. Super, nedej bože, aby ale vypnuli proud, jak se u nás občas stává. :((

  OdpovědětVymazat
 2. Vlastimil Kučera Věřím (ale spíš doufám), že ve Vědeckotechnickém parku plném výzkumných laboratoří si to pohlídají. ;) (Copak já a tisk z plastů, ale kolegové z okna na dohled, co tisknou z kovů…)

  OdpovědětVymazat
 3. Kamil Zmeškal Utimaker 2+ + druhý extruder → Ultimaker 3. ;) Připravuji nezávislý redakční test (v lednu/únoru pro 3D-tisk.cz), zájemcům samozřejmě rád předvedu v rámci CS3D.cz (kde testování probíhá o106 už nyní před svátky).

  OdpovědětVymazat
 4. Kamil Zmeškal Také je to tiskárna pro profesionály. ;) Jednomateriálové UM 2+ zůstávají na trhu i nadále. V CS3D.cz mám teď na ukázku zájemcům zástupce tří různých kategorii – Flashforge Finder za 16 tisíc je zajímavý pro začátečníky, Prusa i3 MK2 za necelý dvojnásobek exceluje poměrem vlastností a funkcí vůči ceně a Ultimaker 3 pro změnu míří na náročné a profi uživatele s dvojmateriálovým tiskem.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.