20160928

Česká 3D tiskárna Prusa i3 MK2 dostává upgrade pro vícemateriálový tisk

Česká 3D tiskárna Prusa i3 MK2 dostává upgrade pro vícemateriálový tisk
Co se delší dobu šušká a co Josef Prusa​ avizoval už na Twitteru, je potvrzeno oficiálním videem týmu Prusa Research s.r.o. - 3D tiskárny​. EDIT2: Více na www.3d-tisk.cz/cesky-tym-prusa-research-oficialne-predstavil-vlastni-reseni-vicematerialoveho-tisku/

#Prusai3 #3Dtisk #3Dprinting #multimaterial

Originally shared by Prusa 3D by Josef Prusa
https://www.youtube.com/watch?v=KpcH74DXyy0&feature=autoshare

8 komentářů:

 1. Už jsem myslel, že beru dvouhlavý Kryal, ale tohle je tedy pecka. Tak zase nevím...

  OdpovědětVymazat
 2. V úterý by měla být ukázka na konference.3d-tisk.cz (v podání brněnských 3D Print Station), možná Prusa Research s.r.o. - 3D tiskárny časem zapůjčí i pro redakční test. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. PS: Sám jsem zvědav, jak proběhne přechod na bowdenový systém pohonu struny. Sám jsem zastáncem přímého pohonu, kde to jde. (Už s ohledem na spolehlivost např. u pružných či některých křehkých materiálů.)

  OdpovědětVymazat
 4. Super. Sledoval jsem Tweety a něco jsem tušil. Hlavně , že se to nebude muset rozmontovat. V úterý se v Brně uvidíme pane Vít.

  OdpovědětVymazat
 5. Líbí se mi to, ale mrzí mně, že to při tisku spotřebuje více plastu v té čistící zóně. Holt člověk nemůže mít všechno.

  OdpovědětVymazat
 6. Při dnešní velmi nízké ceně materiálů u FFF/FDM tisku bych to neviděl tak tragicky – s ohledem na o to zajímavější výsledek. Rozhodovat budou spíše spolehlivost a kvalita 3D tisku. Vždy je to u podobné novinky něco za něco – otázka bude, kolik toho bude obětováno a co uživatel získá. ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.