20160802

Zajímá vás profesionální 3D tisk?

Zajímá vás profesionální 3D tisk?
Pak se určitě registrujte na říjnovou konferenci do Brna. Zatímco jarní #3Dexpo je tradičně především o stolním 3D tisku, zájemci o aditivní výrobu v průmyslu a komerční sféře (letos navíc i ve vzdělávání) najdou svá témata a informace o nejpokrokovějších technologiích na konferenci konané souběžně se strojírenskými veletrhy. A také tento podzim vše doprovodí velká výstava 3D tisku, tentokrát ve slavném pavilonu Z brněnského výstaviště.

#3Dtisk #3Dprinting

Originally shared by 3D-tisk

Největší česká konference o profesionálnímu 3D tisku představí nejnovější trendy a technologie 4. října v Brně
Konference 3D tisk – trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti je klíčovou výroční událostí pro každého, koho zajímá využití pokrokových technologií pro zefektivnění vývoje prototypů a produktivnější výrobu. Mezi prezentujícími opět vystoupí řada zahraničních i českých odborníků z řad výrobců, dodavatelů a samozřejmě také uživatelů profesionálních 3D tiskáren. Již nyní je potvrzena účast společností Stratasys, Renishaw, SLM Solutions, Materialise, Misan a dalších.

#3Dtisk #3Dprinting
http://www.3d-tisk.cz/nejvetsi-ceska-konference-o-profesionalnimu-3d-tisku-predstavi-nejnovejsi-trendy-a-technologie-4-rijna-v-brne/

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.