20160718

#HP to myslí vážně s 3D tiskem i 3D skenováním

#HP to myslí vážně s 3D tiskem i 3D skenováním
Nejspíš jen těžko bychom mezi sebou našli někoho, kdo alespoň jednou v životě nepoužil nějaké zařízení s logem Hewlett Packard. Že tento IT kolos zamířil se vší rozhodností i do oblasti moderních 3D technologií, není pochyb už od představení stolní 3D platformy Sprout, která nabídla prostředí pro snadné skenování, úpravu modelů a jejich přípravu pro #3Dtisk. Ještě daleko větší pozornost letos vzbudilo jarní představení (dlouho předem avizované) profesionální 3D tiskové technologie #MultiJetFusion. A nyní je potvrzena akvizice značky David známé pokročilým 3D skenováním.

Podrobněji jsem pro vás téma týkající se i 3D tisku shrnul v odkazu. (A pokud vás snad pokročilejší skenování zajímá i pracovně, zeptal jsem se na pár otázek ke skenerům značky David jednoho z českých prodejců. Rozhovor najdete v druhé kapitole článku.)

#3D HP​ #3Dskenovani #3Dscanning #3Dprinting 
http://www.3d-tisk.cz/hp-posiluje-ve-svete-3d-technologii-akvizici-znacky-david-zname-pokrocilym-3d-skenovanim-rozhovor/

2 komentáře:

  1. Nemusíme chodit daleko 😂 ja od hapecka nikdy nic nepoužil ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. Miroslav Kučera Skoro bych se vsadil, i kdyby to bylo jen letmo (třeba někde kopírka, počítač či 2D tiskárna nebo kancelářský skener). Jenže to stejně nijak snadno nezjistíme. ;)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.