20160629

Když to nemůžeš složit a rozdělat, je to poloviční sranda

Když to nemůžeš složit a rozdělat, je to poloviční sranda
Je fajn, když i značky jako #Bose začínají myslet na kutily a experimentátory nejen mezi dětmi. Krok dopředu. Cena (150 babiček) a podpora pouze Apple zařízení (iOS 8+) jsou pak zatím dvěma kroky zpět.

Co stavebnice repráčku umí a co obsahuje: http://build.bose.com/products/bosebuild-speaker-cube

#BoseBuild #diy #urobsisam #speakers
http://makezine.com/2016/06/28/bose-bluetooth-speaker-modding/

6 komentářů:

 1. Proč je podpora iOS/MAC OS (Unixu) taková nevýhoda?

  OdpovědětVymazat
 2. Jan Barth​​ Nevýhodou je nepodpora nejrozšířenějšího mobilního OS (tj. velké části potenciálních uživatelů).

  OdpovědětVymazat
 3. No jestli jde jen o aplikaci,tak to nebude tak hrozný, Androidi se určitě dočkají. O Win mluvit nebudu,nemá to cenu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jan Barth No, ale tu jedinou by zase možná zaplatil provozovatel daného mobilního OS. ;))

  OdpovědětVymazat
 5. Marek Xara Quarda​ Google Oraclu nic nedluží (soud už skončil verdiktem) a poznámka k MS (a jeho dřívějším pobídkám) byla zakončena ironickým mrknutím.

  OdpovědětVymazat
 6. Marek Xara Quarda Lépe jsi to napsat nemohl. Proč budu platit stejné peníze za PC co si postavím sám,nebo někdo se stejnou zkušeností jako já,jen sedí na jiném místě(výrobní hala třeba v Alze, kterou ostatně bytostně nesnáším,už jen kvůli tomu zelenýmu zmr...i :-) ), všechno co jsem si pořídil od Apple funguje dodnes a spolehlivě, krom nabíjecích kabelů k mobilním zařízením,ale i ty vydrží až 3* víc než náhražky. Mám MAC z roku 1999, krásnej modrej,poloprůhlednej, jen stojí a zdobí a stále funguje,jen disk jsem vyměnil. Mým snem je ,aby se ostatní učili od odborníků, tím myslím Apple a IBM, všechno ostatní je jen honěné kvantitou,ale spolehlivost a kvalita je v pr...i . Omlouvám se za krutá slova,ale je to tak, děkuji ti za to co jsi napsal, ještě nejsou všichni ztraceni :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.