20160423

Tip na víkendový #3Dtisk: Stolní hry, které si můžete vytisknout sami

Tip na víkendový #3Dtisk: Stolní hry, které si můžete vytisknout sami
Ty cestovní sady Námořní bitvy vypadají na rodinné dovolené docela prakticky. ;) Než ztratíte první minolovku. Spoustu dalších her a hlavolamů najdete třeba na Thingiverse.com. Pochlubte se pak s výtisky! 
https://3dprint.com/130886/10-3d-printable-board-games/

7 komentářů:

 1. Blanka Polakova Model pro Tetris je ke stažení (www.myminifactory.com/object/tetris-irl-14033), vytištění už je na uživateli 3D tiskárny. Kdo ji nemá, může využít některou z tiskových služeb v Česku, nebo třeba síť 3Dhubs.com.

  PS: Mám ale pocit, že zrovna Tetris déle vydrží na displeji telefonu, tabletu či počítače. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Tomáš Vít hned jak sem to napsal, tak sem si to pogooglil...ja vim, ostuda. Ale jinak zrovna tohle by bylo tak skvely! ale jen kvuli tomu si tiskarnu asi neporidim :D

  OdpovědětVymazat
 3. Martin The Orange Vlastní tiskárny netřeba, určitě rád zaskočí někdo z geograficky nejbližších našinců na www.3Dhubs.com (lze si tam zadat nacenění) apod. Jen pozor, bude to nejspíš násobek stavebnice, přeci je tam použito více barev a zabere to trochu času. ;)

  PS: Pokud bych se do toho někdy pouštěl, pochlubím se zde na 3Dnews.cz s výsledkem. Teď ale po kouscích volného času spíš skládám a točím o tom pro vás. ;) Viz youtube.com/user/tomulinek

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.