Ať žije přizpůsobení


Ať žije přizpůsobení
Hladká záda telefonu z kovu či skla jsou ergonomický nesmysl. Kloužou, chytají otisky (sklo zvlášť). A protože spodní zaoblený roh Galaxy S7 je po chvilce ježdění po stolech zralý na mikroškrábance, zvítězila kanadská značka dbrand a jejich polep. Nevypadá to vůbec marně – jen nevím, jestli počítali s tím, že vodotěsný telefon jsem zvyklý pravidelně umývat. ;)

#sgs7

18 komentářů:

 1. dbrand je parádní a vydrží i hrubé zacházení. Mám ho na všech nexusech co mám/měl jsem. Občas chytnu slevu, dostanu chuť na změnu a měním, bohužel se mě zatím nepovedlo slepit to bez poškození pro znovupoužití.

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá to dobře. Kdybych nepoužíval hybridní bumpery od Spigenu tak bych tohle volil asi taky. Klasická fólie na tom skle vypadá dost bídně a žloutne.

  OdpovědětVymazat
 3. Zkoušel jsem, zda to vleze pod originální Clear Cover k S7 (používám v terénu) – a vleze. Uvidíme, co to bude dělat. ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Tomáš Vít
   Já to mám a měl pod průhledným spigenem na tabletu bez čehokoliv, tam mám jako kryt a stojan klávesnici a za rok a půl to nic neudělalo ani se to v rozích neloupe a to tam v podstatě kloužou prsty po hraně té folie furt.

  OdpovědětVymazat
 5. Problém imho nejsou hladká záda, ale ta spodní hrana. To jeji zaoblení je právě ten ergonomicky nesmysl a důvod, proč telefon klouže.

  OdpovědětVymazat
 6. Jiří Rychtařík kde jste sehnal Note 5?

  OdpovědětVymazat
 7. Dbrand je super, měl jsem na Nexus 4. Úplně jsem na tuhle firmu zapomněl a koukám, že dost rozšířili sortiment :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Jakub Hádek​ přes známé:-) Docela složité a na dlouho... jsou tu prodejci co ho zde prodávají za 19990,- lze dohledat na bazos.cz Je ho sehnal přes známého, co má známého s obchodem s elektronikou a ten ho dokázal dostat do ČR...

  OdpovědětVymazat
 9. Na já jsme si to nalepil sám i orizl metr2 této fólie stojí 600kc

  OdpovědětVymazat
 10. Daniel Rokos​ Samsung už není co býval, alespoň v top modelech a to řeknu s klidným srdcem a svědomím, jako za zaryty odpůrce... potom co jsem vlastnil S6 a teď Note 5 jsem své hodnocení změnil... například note 5 je naprosto perfektní telefon. Co se týká systemu a designu...

  OdpovědětVymazat
 11. Jiří Rychtařík tise Vam ho zavidim ;-) doufam, ze se Note 6 dostane do Evropy a budu se moct zbavit sveho Oneplus Two ;-)

  OdpovědětVymazat
 12. Hladké telefony nesnáším - známým často kupuju TPU obaly za pár dolarů a sám jsem si na svého Samsunga pořídil pogumovaný odolný kryt co z ruky jentak nevyklouzne:
  https://picasaweb.google.com/lh/photo/ZLHl838mrggDNtE_kVSY1tMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

  OdpovědětVymazat
 13. Jiří Rychtařík a jaky typ Note 5 mate? Myslim tim jake mate ozmaceni N920...

  OdpovědětVymazat
 14. Jakub Hádek​​ 920c ten funguje na všech sítích v ČR LTE

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.