20151225

Lego coby výborně úročená investice

Lego coby výborně úročená investice
Jen tedy musíte vybrat některou unikátní (méně rozšířenou a dražší) sadu, nerozbalovat ji – a pár let počkat. ;)
http://echo24.cz/a/iwhde/nejlepsi-investice-zadne-zlato-ale-stavebnice-lego

5 komentářů:

 1. no to mi povidejte, kdyz si pamatuju, jak byl dolar za cca 16Kc, tak jsem si z USA objednal Lego, byl to baracek 10185 a dal jsem za to v prepoctu cca 3200 Kc i s postou. No a ted koukam, ze na ebayi se to prodava za 1000 dolaru. Mi spadla celist. Bohuzel jsem nebyl tak proziravy a postavil ho no :)))

  OdpovědětVymazat
 2. Zpět do krabice! ;) My koupili prastará lega po lavorech a koších, ale bohužel už notně jetá. ;) Ale stejně zatím těžce jedeme v Duplu.

  OdpovědětVymazat
 3. Petr Moucha Pokud máte stále krabici a plný počet kostek, tak jej stále můžete prodat za velmi dobrou cenu. :) Já si všechno své LEGO stavím, ale krabice a původní manuály si nechávám.

  OdpovědětVymazat
 4. Richard Goliáš Krabice (asi jen 2 či 3) bych možná některé dohledal, ale kostky jsou zažloutlé, podvozky trochu orezlé, průhledné plasty odřené. Na druhou stranu některé sady jsou opravdu 15–20 let staré. Možná to časem projdu. ;) Je nějaká on-line burza pro fajnšměkry?

  OdpovědětVymazat
 5. Tomáš Vít Zatím jsem tedy nepátral po žádném starším setu, ale kdybych nějaký hledal, tak bych určitě zkusil www.bricklink.com. Doporučuji zkusit se podívat i na www.kostky.org, kde je spousta českých AFOL. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.