20151126

Kterou stolní tiskárnu si koupit pro rok 2016?

Kterou stolní tiskárnu si koupit pro rok 2016?
Letos poprvé jsem byl osloven z 3D Hubs​, abych spolu s dalšími více než pěti tisícovkami ověřených uživatelů (provozujících dlouhodobě některou ze stovek hodnocených 3D tiskáren v rámci vlastního hubu) přispěl ke zrodu rozsahem unikátního průvodce pro vážné zájemce o #3Dtisk . Doporučení jsou rozdělena do několika kategorií s různou váhou kritérií – od zařízení pro nadšence přes snadno ovladatelné modely až po levné tiskárny a stavebnice. Pokusil jsem se shrnout to hlavní do českého přehledu. Najdete jej v odkazu.

#3Dprinting   #3Dhubs  
http://www.3d-tisk.cz/kterou-3d-tiskarnu-si-koupit-%E2%80%A2-zkuseni-uzivatele-z-komunity-3d-hubs-doporucuji-nejlepsi-stolni-zarizeni-pro-rok-2016/

2 komentáře:

  1. Já mám 4 svoje koně mezi tiskárnami, ale zveřejnit nemohu :)

    OdpovědětVymazat
  2. Josef Dolecek​​ Já bych mnohým doporučil i tu svou, ale posílání každého druhého vylepšení a náhradního dílu stavebnice přes oceán (kde je výrobce i většina komunity) je očištec. ;) Naštěstí vzniká spousta zajímavých 3D tiskáren i v Česku a širším středu Evropy. Některé už jsou na 3D-tisk.cz vidět, tvůrci dalších se snad také budou mít odvahu pochlubit (a porovnat).

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.