20151106

Která stolní 3D tiskárna je nejlepší podle velkého srovnávací testu časopisu Make?

Která stolní 3D tiskárna je nejlepší podle velkého srovnávací testu časopisu Make?
Redakce amerického magazínu opět po roce otestovala bezmála 40 tiskáren, z nichž na mnohé narazíte i na českém trhu. Nejlepším celkově – byť s nevelkým náskokem – se ukázal být sympatický LulzBot TAZ 5 (na obrázku). Kdo se umístil na dalších místech a kdo zvítězil v dalších kategoriích, jako jsou nejlepší poměr vlastností k ceně, nejlepší open source tiskárna, nejlepší zařízení pro školy atd.? Shrnul jsem pro vás v odkazu, mrkněte sami. 

PS: Podrobná hodnocení s detailními přehledy u každé tiskárny redakce tradičně publikuje v magazínu Make; měl by vyjít každou chvíli a lze si jej obvykle objednat i ve formě PDF (dané číslo nebo dlouhodobé předplatné).

#3Dtisk #3Dtiskarna

Originally shared by 3D-tisk

Nejlepší 3D tiskárna roku 2015 – podle ocenění časopisu Make
Jedním z nejprestižnějších současných hodnocení stolních 3D tiskáren je každoroční srovnávací test amerického magazínu Make, který se specializuje nejen na #3Dtisk, ale také na řadu dalších technologií pro kutily, vynálezce a zlepšovatele všeho druhu. Podívejme se, jak obstály nejlepší z takřka čtyř desítek tiskáren před porotou složenou nejen z redaktorů, ale i z vybraných expertů na aditivní výrobu.
http://www.3d-tisk.cz/nejlepsi-3d-tiskarna-roku-2015-podle-oceneni-casopisu-make/

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.