20151128

Kdo chcete začít s chytrými hodinkami...

Kdo chcete začít s chytrými hodinkami...
... nekupujte čínské imitace. Doporučuji #Pebble, mají až 35% slevy a mezinárodní poštovné grátis. Vyzkoušíte si, zda vám chytré hodinky vůbec sednou a nebudete hledat dobíječku každý druhý, třetí ani čtvrtý den. Navíc s tak širokou komunitou (včetně kódujících Tomáš Hubálek​​​​ nebo Tomáš Holčík​​​​) najdete aplikaci na ledasco. 
http://us2.forward-to-friend2.com/forward/preview?u=dd6d54b0e22472d9f5004013a&id=5117f41fba

29 komentářů:

 1. Trošku se obávám, že 35% sleva se nás netýká. Několik dní spekuluju nad Pebble Time Steel, bohužel když si vezmu, 35% slevu, k tomu Kalifornskou DPH a dopravu k nám, tak přímá koupě s 10% slevou (dostane člověk za email) a odesláním přímo k nám (a odečtení DPH, protože jsem plátce) vychází jen asi o 500 Kč dráž.

  OdpovědětSmazat
 2. Jinak mě osobně Pebble rozhodně nadchnuly, pravděpodobně první smartwatch, které opravdu fungují a které budu ve svých aplikacích podporovat.

  OdpovědětSmazat
 3. Pebble můžou být sebelepší a chápu Vaše nadšení, ale dokuď nebudou taky dobře vypadat tak je to o ničem.

  OdpovědětSmazat
 4. Jan Kadlec Ale psal jsem nahoře „Kdo chce začít…“ a „čínské imitace“, že jo? ;) Ne, tady nejde o uživatele, kteří už vědí, že za chytré hodinky chtějí dát 8+ kKč, aby si je mohli vzít k obleku.

  OdpovědětSmazat
 5. Jan Kadlec Tys je neviděl naživo, viď? Pebble jsou bohužel nevyfotitelné :-). Ale PTS a PTR jsou k sežrání. Byznysovější smartwatch k obleku než Roundy s 20mm páskem jsem dosud neviděl ;-).

  OdpovědětSmazat
 6. Jan Kadlec Pebble Time Steel už IMHO vypadají hodně dobře. Pebble Originál možná vypadaly plastově (i když mě se líbí) ale Steel varianty už dle mého vypadají dostatečně businessově.

  OdpovědětSmazat
 7. Tomáš Hubálek​​​​​ Pebble mi to poslalo jako evropskou nabídku v eurech, poštovné zdarma. Teď už je, pravda, větší sleva jen na Classic, Steel a Time. (Na vše pak -10 % a poštovné svítí dál zdarma.) Třeba za Classic by to tedy mělo být 72 €, pokud slevy sčítají. Tedy pod 2 kKč.

  OdpovědětSmazat
 8. To jsou pořád chytré hodinky, chytré telefony a za 10 let dopadnem jako v Terminatorovi 😄

  OdpovědětSmazat
 9. Tomáš Vít slevy se bohužel nesčítají. Takže v EU cena v EUR (včetně DPH) -10% - poštovné zdarma

  OdpovědětSmazat
 10. Ty na hodinkách nějak víc používáš „aplikace“? Mně to víceméně jen mirroruje notifikace + sport.

  OdpovědětSmazat
 11. Zdeněk Král​​ Na Pebble třeba Endomondo, vzdálené ovládání hudby a jinak drobnosti (kalkulačka, kalendář).

  OdpovědětSmazat
 12. Tomáš Hubálek​ Proklikal ses přes banner na živý web a sjel dolů? Nebo mluvíme o něčem jiném? ;) Tedy Time 199,99 € – 10 % (poštovné 0), podobně Steel 129,99 € – 10 %, Classic 79,99 €. V USA jsi asi viděl lepší ceny, co. ;)

  OdpovědětSmazat
 13. Tomáš Vít Jo takhle. To má myslím Android Wear vestavěný, to s prominutím nepovažuju za „aplikaci“ :-) Já právě přemýšlel, co za pokročilé funkce si na zápěstí instaluješ :-)

  OdpovědětSmazat
 14. Zdeněk Král Jj, u Pebble to funguje jinak.

  OdpovědětSmazat
 15. To nevím naskusil jsem ....ale se Sony jsem spokojený naprosto

  OdpovědětSmazat
 16. Tomáš Vít​​ nejlepší cenu za Pebble Steel, jakou jsem schopen do Česka dostat je 299 EUR - 29 EUR sleva. Neplatím poštovné a snad si budu moct odečíst 20% DPH. Což je cena cca 6000 Kč.

  Alternativa je 199 USD + 19 USD kalifornská daň + nějaké poštovné + na celnici vyměřené DPH, které mi snad FÚ zase může vrátit. Což je plus minus stejná cena a o trochu větší risk a papírování.

  OdpovědětSmazat
 17. Vy za PTS musite zaplatit vic nez $100? :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Tomáš Hubálek Pebble Steel (pokud tedy nepíšeš o Time Steel apod.) jsou z ofic. obchodu za 129,99 € – včetně DPH a včetně poštovného (čili zbude nejspíš jen clo). Viz v mém košíku – www.dropbox.com/s/3kwrqs9tu1o8rt8/Pebble_Steel_151128.jpg?dl=0

  OdpovědětSmazat
 19. Tomáš Vít sorry, mluvím o Pebble Time Steel.

  OdpovědětSmazat
 20. Tomáš Hubálek Aha, OK. Ty už jsem ani nebral jako hodinky do začátků. U těch bych klidně zůstal. ;) (Byť tedy Gear S2 u mě stále vítězí, pokud bych měnil.)

  OdpovědětSmazat
 21. V otazce hodinek zustanu i nadale pouze u mechanickeho strojku. Spolehlivost je temer stoprocentni, funguji bez nabijeni, ukazi mi cas, den v tydnu, datum, zvladnou stopovat cas, pro ty co to zvladnou tak zmeri rychlost, da se s nimi potapet, vypadaji dobre k obleku a svou cenu budou mit i za sto let.

  OdpovědětSmazat
 22. Mám goclever eco a fungují dobře, jen ne s originálním firmwarem. S komunitním (OSSW) fungují dobře. Baterií vydrží déle jak pebble.
  Za 1200 ok :)

  OdpovědětSmazat
 23. Dobrá rada nad zlato.Chytré hodinky/voděodolné(koupání,sauna)/kompas,nad.výška,kalendář,bzučák proti bouřce/a týden provozu.Asi NE 🐉

  OdpovědětSmazat
 24. Me u pebble pokazde nastve banner s $ cenou a jeji € realitou :/ ale rozhodne lepsi nez cinske "smart" klony. Je uz vubec nejaky klon se system a ne jen fw co si na system hraje?

  OdpovědětSmazat
 25. Roman Hošek
  Jak píšu, pokud nevadí trochu se v hodinkách hrabat tak na Chronos eco existuje https://github.com/ossw
  Ještě to není finální verze ale hodinky se daj normálně používat, číselníky umí zobrazit data z podporovaný aplikace a tlačítka umí posílat akce (existuje třeba plugin na hudbu).

  OdpovědětSmazat
 26. Z vlastní zkušenosti doručuji. 5 dní výdrže naprosto komfortně + jeden den v "nouzovém" módu, kdy zobrazují výhradně čas a v rámci "přežití" vypnou přídavné funkce. Za dlouhou výdrží je e-ink displej se 16 barvami. Timeline je geniální funkce. Často létám, takže integrace s TripIt je pro mě jednou z klíčových funkcí. Změna watchface na pár kliků podle nálady, notifikace z komunikátorů (čili člověk ví, jestli má nebo nemá cenu lovit z kapsy mobil), stovky aplikací v shopu, vlastní SDK,... Dalo by se pokračovat. Prostě moje Pebble Time :-)

  OdpovědětSmazat
 27. Neni to e-ink, ale e-paper, a nema 16, ale 64 barev ;-). S timhle priblblym marketingovym oznacenim zapasi uz od prvniho kickstarteru :-D. Mno, zavinili si to sami.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.