20151006

Navrhněte si vlastní postavičky pro 3D tisk – na tabletu, telefonu či PC

Navrhněte si vlastní postavičky pro 3D tisk – na tabletu, telefonu či PC
V minulém příspěvku jsem slíbil odkaz na aplikaci, se kterou snadno a rychle připravíte tiskové soubory kostlivce na Dušičky (či Halloween, máte-li v rodině anglosaskou náturu). Ale  u kostlivců to ani zdaleka nekončí – viz odkaz včetně krátkého videa. Aplikace Tinkerplay je bezplatná a výstupem jsou přímo STL soubory v ZIP archivu (vyzkoušeno na PC).

#tinkerplay   #3Dtisk   #3Dprint   #actionfigures  

Originally shared by 3D-tisk

Tip: Jak vyrobit zábavné pohyblivé figurky pro děti
Bezplatná aplikace Tinkerplay je doslova líhní stavitelných 3D postaviček – od robotů přes elfy, ještěry nebo kraby až po rytíře a strašidelné kostlivce, kteří se budou zanedlouho hodit na dušičkové večery. Co umí a na čem všem ji spustíte?
http://www.3d-tisk.cz/tip-jak-vyrobit-zabavne-pohyblive-figurky-pro-deti/

8 komentářů:

 1. Jestli jsem něco neminul tak je to dostupné na počítači pouze pro windows 10 a to je bohužel aktuálně stopka. Škoda, nevím proč to nepustili na web.

  OdpovědětVymazat
 2. Ondřej Píštěk Zkoušel jsem i na tabletu a jelo bez problémů, mělo by jet i na mobilu – a na všech třech hlavních platformách. ;) (Jen jsem netahal výstupní STL, ale i tam to půjde.)

  OdpovědětVymazat
 3. Tomáš Vít jsem v tomto směru aktuálně bohužel docela limitovaný. Telefon to nedá pamětí, do počítače zatím nedám Win10 a tablet zatím nevlastním. Časem to někde otestuju.

  OdpovědětVymazat
 4. Moje dcera už dva roky prosí o něco, co se jmenuje My Makie. 3D printová panenka za +150$. Doma tohle ale nevytisknu, bohužel.

  OdpovědětVymazat
 5. Michaela Payeur Naše domácí tisky se kvalitou nevyrovnají těm z profi 3D tiskáren (jiná technologie, avšak také cena; u našich nejsou hladké povrchy, jsou vidět vrstvičky), na druhé straně tady zcela stačí. Zmíněná aplikace je napojená na 3Dhubs.com (propojení jsem nezkoušel), což je síť domácích a stolních 3D tiskáren po celém světě, které nabízejí svou kapacitu všem, kdo potřebují tisknout, ale nechtějí investovat peníze a čas. Jsem v ní nově také – www.kopec3Dtisku.cz, byť to nikde neinzeruji (tisknu pro přátele, běžně zatím ani neposílám poštou). Pokud se nedohodnete s nikým poblíž a po figurce budete toužit, můžeme se domluvit. ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.