20151017

Dračí doupě jako na dlani

Dračí doupě jako na dlani
Cosi mi říká, že mít před čtvrtstoletím hráči Dungeons & Dragons k ruce 3D tiskárny, úprk k PC hrám by byl o něco pomalejší... ;) Modulární systém kobek právě teď přes #Kickstarter.

#dungeon #3Dprint #3Dtisk #dnd #tablegame
https://www.kickstarter.com/projects/1679800548/dragonlocktm-28mm-scale-dungeon-gaming-terrain/description

5 komentářů:

 1. Pokud by někdo měl zájem a nemá na čem tisknout, www.kopec3Dtisku.cz vyrobí. ;) (Z dodaných modelů.)

  OdpovědětVymazat
 2. A zanícené hráče deskových her navnadím také otevřenými projekty jako Pocket-Dungeons (www.thingiverse.com/thing:59110) či rovnou OpenForge (www.thingiverse.com/search?q=Openforge)

  OdpovědětVymazat
 3. To je úžasné, prostě si vytisknout vlastní stavebnici :) Copak, dělat jen mobilní aplikace a hry... Úplně se mi zachtělo zkusit vymyslet nějaký reálný puzzle hlavolam, nebo modulární deskovou hru... Hezké :)

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkné je, jak je to nabarvené. Oproti těm sytě modrým "výtiskům" s otřepanými okraji, co většinou lidem lezou z reprapu apod., je to velký rozdíl.

  OdpovědětVymazat
 5. Tomáš Slavíček​ I stavebnice s dobrým extruderem dnes dokážou hezky detailní výtisky z termoplastů. A barvení částí kobek také nemusí být vůbec složité, mrkněte sem: https://youtu.be/V-EDnLXbiFc. No a co týče hlavolamů pro 3D tisk, jen tady je jich přes tisíc: www.thingiverse.com/search/page:1?q=Puzzle ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.