20150723

Zajímavý projekt mezi šedými zástupy klonů

Zajímavý projekt mezi šedými zástupy klonů
Když anglický výrobce kvalitních celokovových trysek zatouží postavit 3D tiskárnu na otevřených technologiích, zpozorní i ti nadšenci, kteří už nad dalšími a dalšími stavebnicemi dávno mávli rukou.

PS: Skoro mě to lákalo přispět, ale ono to zase není tak málo peněz a počkáte si min. do konce roku. ;) Nakonec jsem raději jen pořídil trysku E3D V6 pro stávající tiskárnu. I tak to bude náročnější přestavba.

Originally shared by 3D-tisk

Projekt BigBox 3D provází velký zájem (nejen) na Kickstarteru
V komunitě uživatelů levnějších FDM/FFF tiskáren je dnes značka E3D pojmem. Nabízí velmi kvalitní extrudery a celokovové trysky, kterými mnozí uživatelé dodatečně vylepšují možnosti svých stolních tiskáren a reprapových stavebnic. A když podobný výrobce představí svůj projekt open source tiskárny na Kickstarteru, je úspěch dopředu zaručen.
http://www.3d-tisk.cz/kdyz-se-vyrobce-extruderu-pusti-do-vyvoje-3d-tiskarny-%e2%80%a2-bigbox-3d-provazi-velky-zajem-nejen-na-kickstarteru/

3 komentáře:

  1. Bylo by to fajn kdyby to nebylo tak drahy...kdyz si vlasrne odnesete vytiskutou tiskarnu...

    OdpovědětVymazat
  2. Uvidíme, jak bude vypadat finální verze. U podobné kampaně je to vždy risk. Cena není nejnižší, na druhou stranu by tam neměly být levné součástky, jako u běžných levných stavebnic.

    OdpovědětVymazat
  3. jenomže lidi co to moc neznaj nepoznaj levný věci...

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.