20150726

Svět válečných lodí: opět zásah?

Svět válečných lodí: opět zásah?
Povedlo se jim to s World of Tanks – a s World of Warships to opět vypadá na zajímavou a trvanlivou hru na pomezí arkády a simulátoru. (Tedy, překousnete-li vůbec ruské tvůrce válečných her a pár otázek, které s tím dnes souvisejí.) Vyzkoušet si hru můžete sami, otevřená beta skýtá slušnou porci zábavy pro chvíle, kdy potřebujete na chvíli vysadit .
http://www.youtube.com/watch?v=lpebaayAJmQ

10 komentářů:

 1. Zatim me neustále štvou lagy. Hra mi jede 60 fps, ping je 20 ms, přesto je pohyb lode obcas viditelně trhany...

  OdpovědětVymazat
 2. Na chvíli? Jak dlouhé jsou v průměru mise? Jsem velký fanda WoT Blitz právě kvůli omezené délce hry. Hrát cely večer, to bych asi nedal.

  OdpovědětVymazat
 3. Tomáš Hubálek: ty bitvy mají časový limit. Myslím, že je to klasicky 15 minut.

  OdpovědětVymazat
 4. Miroslav Kučera tak to by ještě šlo. Tak teď už jen otázka, jestli v tom (Bělo)Rusové nemají nějaký spyware ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jako ono se zdá, že tu hru hraješ déle než treba WOT - tady většinu času plujes a pluješ a pluješ, než se dostaneš do kontaktu. Ledadlovkam bych se ted asi vyhnul, je to s nimi jakesi zmatene.

  OdpovědětVymazat
 6. Bitvy jen o fous delší, cca 8–15 minut. Lodě občas směrově lehce škubnou, ale děla (to hlavní) jedou plynule. Největší legrace je zde s předsazením palby a se setrvačností lodí.

  OdpovědětVymazat
 7. Tomáš Vít: když ti škubne lod, je ti vcelku k ničemu, že děla jedou plynule. Miřis prostě na místě, kde ta lod byt už nemusi, protože je v "lagu".

  OdpovědětVymazat
 8. Miroslav Kučera Pokud mi škubne, tak pouze, co do plynulosti otáčení. S lagy co do pozice jsem se (zatím) nesetkal. Ale ještě jsem nebyl na bojišti s letadly.

  OdpovědětVymazat
 9. Tomáš Vít: no, ja pluji rovně a lod se proste škube. Na 0,3-0,5s se zastavi, pak poskoci. Asi nahraju pak nejake video.  Nevim, ci to je, zdali propady FPS (ovsem zmena detailu na minimum na to nemela vliv) ci ping (ale jsem na 40 mbps UPC siti). Nevim.

  OdpovědětVymazat
 10. Miroslav Kučera To vypadá na nějaký špunt po cestě (přece jen je to beta). Ale jestli se nepletu, tuhle neplechu hlásili i uživatelé WoT na kabelových sítích cca před rokem či dvěma. Nicméně to už bych hádal, je to dávno. Držím palce, ať loď neskáče (špatně se pak do ní trefuje). ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.