20150718

Konec zmatků s microUSB konektory?

Konec zmatků s microUSB konektory?
Ať nabíjecí konektor zastrčíte, jak chcete, skoro vždycky je to špatně. Vzhůru nohama, nebo kousek vedle. A pokud už nejde řešit nabíjení elegantně bezdrátově, šikne se alespoň tohle udělátko – oboustranný konektor s magnetickým naváděním. Na Kickstarteru jsem přispěl a doufám, že opravdu dorazí do konce roku (to ještě nebudu mít doma USB-C) a nedopadne, jaké mnohé jiné zlepšováky (už jsem na pár zprvu velmi nadějných propadáků taky přispěl).

#znaps   #kickstarter  
http://i.tvit.cz/ZN-PS

7 komentářů:

 1. Spíš se divím, proč malý magnet rovnou nestrkají do nového USB-C. Oboustrannost byla novým standardem vyřešena, hlavně v šeru by bodlo i navádění. Jestli v tom zase nebude nějaký patentový trollík.

  OdpovědětVymazat
 2. skoda ze to kvuli krytce na konektor neni kompatibilni se Samsungem Galaxy S5:/ ale napad genialni, to ne ze ne:)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak sem jim taky pustil par babek, pro mou drahou polovicku :)

  OdpovědětVymazat
 4. Martin The Orange​ Mám také S5, ale beru pro tablet a kdo ví, zda v roce 2016 nebudeme šilhat po S7. ;) (S5 mini krytku nemá, vodotěsnost zůstala. S5 má nicméně dvoudílné microUSB.)

  OdpovědětVymazat
 5. Tomáš Vít jo, tablet mam Sony Xperia z2 kde je taky krytka. To microUSB 3 nevadi, tam se micro USB vyjde bez problemu

  OdpovědětVymazat
 6. Běžné USB má ZNAPS vodotěsně utěsnit (šlo by sejmout/odstranit krytku), širší konektor ale zase zůstane z části nechráněný.

  OdpovědětVymazat
 7. už před časem jsem nevydržel muka čekání a sáhl po WSKEN ...  Čínská průmyslová kopírka rozhodně nezklamala. http://goo.gl/DrSKGk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.