20150727

Co všechno neuděláme, abychom nemuseli vstát ze židle

Co všechno neuděláme, abychom nemuseli vstát ze židle
Oněch cca 700 korun za jedno dálkové ovládání vnitřních žaluzií není (s ohledem na možnosti) moc. Pokud jsem to ale vynásobil jen počtem žaluzií v obýváku, nabylo to horších finančních rozměrů. ;) Rozhodovat bude hlavně pohodlí aplikace – a zda s sebou doma budete nosit telefon vždy a všude.
http://www.cnews.cz/move-je-sikovna-krabicka-na-okno-pomoci-bluetooth-bude-ovladat-vsechny-zaluzie-rolety

4 komentáře:

 1. A to je kámen  úrazu. Pohodlné to nebude. Stejně jako ovládání TV z mobilu. Popravdě, než bych hledal, spouštěl aplikaci a čekal, až na to naskočí, je výrazně rychlejší sáhnout po tom zatracovaném jednoúčelovém ovladači, který prostě jaksi pořád je na tom místě, kde by měl být (pohozený u stolu). Totéž tady. To bude rychlejší k tomu dojít a zatáhnout ručně.

  OdpovědětVymazat
 2. Ano. Pokud to ale bude umět spojit třeba 7 ovladačů pásového prosklení do jedné skupiny a ještě řídit podle slunce, možná zaváhám. ;) PS: Tak i ten samostatný ovladač mají v plánu, pokud se vybere dost na vývoj.

  OdpovědětVymazat
 3. A pozor, ještě v tom není pár stovek poštovného. (Kupovat 1 ks se nevyplatí.)

  OdpovědětVymazat
 4. Tomáš Vít
  Mesh tj spojeni vice jednotek to podle popisu umi. Nejvetsi plus vidim v moznosti nastaveni podminek - svetlo, cas, teplota atd kdy se maji otevrit/zavrit

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.