20150220

Stavíte rádi a Minecraft vás už omrzel? Postavte si vlastní hrad


Stavíte rádi a Minecraft vás už omrzel? Postavte si vlastní hrad
Medieval Engineers, hra od českých tvůrců, je v alfa verzi na Steamu.

Originally shared by Games.cz

Česká hra Medieval Engineers právě vyšla na Steam Early Access: http://games.tiscali.cz/oznameni/prvni-verze-ceskeho-sandboxu-medieval-engineers-je-v-prodeji-na-steamu-248072

#medievalengineers   #earlyaccess   #steam

14 komentářů:

 1. České projekty nutno podporovat. Ač mě předchozí Space Engineers vůbec nechytli, tady jsem propadl už nedávnému hutnému úvodnímu videu. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. To vypadá dost dobře! Ale 20 éček mi přijde docela dost.

  OdpovědětVymazat
 3. Oni fakt chtějí peníze za alfa verzi??

  OdpovědětVymazat
 4. Proč v dnešní době to platformní omezení na Win? Když je u nových titulů tak snadné zvolit takové vývojové prostředky, které umožní snadnou přenositelnost napříč MacOS, Win, SteamOS, Linux,... ? Tím u mě zájem spíš padá.

  OdpovědětVymazat
 5. Miroslav Ondříšek české DayZ je také v alfa verzi, prodáno skoro 3 miliony kopií, sám mám odehráno kolem 200 hodin...

  OdpovědětVymazat
 6. Lukáš Vápeník Což nijak nerozporuje to, co jsem napsal... Chtít od lidí peníze za to, že jim odladí systém, je nemravné a nesnižuje to ani to, že na to velká část lidí přistoupí...

  OdpovědětVymazat
 7. Miroslav Ondříšek je to vlastně podobný model jako KickStarter. Tolik nemravné to zase není.

  OdpovědětVymazat
 8. Jiří Doubravský Dovedeš si představit, jaký jekot by se spustil, kdyby MS řekl, že za Windows 10 (mobile) v TP verzi chce od každého dvacku (i kdyby korun)? Jo jo, to je to měření jedním metrem v praxi :)

  OdpovědětVymazat
 9. Miroslav Ondříšek​​​​  je to stejný metr ... nemůžeš přehlížet nutnost získat důvěru těchto malých investorů - to vůbec není jednoduché. V případě Microsoftu by tváří v tvář předchozím zkušenostem, zřejmě neuvěřili tomu, že za své peníze získají něco hodnotnějšího než používají dnes :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Jiří Doubravský No, to spíš budu věřit MS (zvláště tomu dnešnímu) :) Ale chápu, každý to má jinak :)

  OdpovědětVymazat
 11. Minecraft jsem také kupoval rozpracovaný, stejně tak české Kingdom Come. Beru to jako podporu vývojářům. Odměnou je nižší cena a všechny budoucí aktualizace zdarma.

  OdpovědětVymazat
 12. Miroslav Ondříšek early access je jen jiná forma dotace. Pro malé studia je to jedna z mála možnosti jak zaplatit vývoj bez investora.

  Za nemravné bych to povazoval v případě, že by např. tajili že jde pouze o alfa verzi.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.