20141001

Herní šikula na cesty už i v Česku v LTE variantě

Herní šikula na cesty už i v Česku v LTE variantě
Jen tedy na Alze za 10 500 tablet, 1 350 gamepad a 700 obal/stojánek (tj. 12 550 korun za vše). A gamepad bude skladem… až v listopadu. Ale zatím jej mají jinde. Kdo chce nějakou tu tisícovku ušetřit, vystačí si s WiFi verzí (–2 500).

#nvidia   #shield #tablet
http://www.youtube.com/watch?v=LbPSy9cgNw4&feature=share

7 komentářů:

 1. Zatím můj horký kandidát na nový tablet. Ještě jsem zvědavý na Nexus 9 s 64b Tegrou K1, který sice podle všeho bude 4:3, bez microSD karty, stylusu i těch herních fičůr Nvidie, ale zase je to Nexus. I když platí, že Nvidia aktuliazuje dobře. Pro tablety Tegra Note měla KitKat snad jako první.

  OdpovědětVymazat
 2. Lukáš Václavík Také mám nutkání, ale Nexus 7 (2. generace) zatím slouží dobře. Na streamování her z PC to navíc bude chtít lepší kartu (a GTX 970 spolkne skoro těch 10 tisíc). A pak bude možná lepší streamovat na 13" ultrabook s USB gamepadem (alespoň u dobrého připojení). ;)

  PS: Z „výhod“ Nexusu jsem docela vyléčen, resp. jsem je ani nikdy nepřeceňoval. Už jej neberu jako rozhodující fakt vůči ostatním špičkovým zařízením. Po hardwarové ani softwarové stránce (ani jedno není bezbolestné tak, jak fanoušci-puristé tvrdí). Snad jen cena je většinou velmi příjemná – a pak také jistota, že to zatím nikdy nebyl propadák.

  OdpovědětVymazat
 3. Nvidia staví Grid někde v Irsku, takže bude možné hrát (zatím zdarma) bez počítače. I když těch her tam není tolik.

  OdpovědětVymazat
 4. To jsem zvědav, jaká pak bude latence k nám. (U jakékoli závodní/akční hry je každé zaškobrtnutí fatální z pohledu uživatele prodlužujícího si předplatné)

  OdpovědětVymazat
 5. Igor Staněk říká, že se to dá docela obstojně hrát i ze serverů z Kalifornie, ale musíš mít kliku na připojení. Z Irska by to mohly být jen desítky milisekund, uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 6. Lukáš Václavík GRID jsme testovali a s rychlou konektivitou to na SHIELDu jede naprosto parádně i ze serverů v Kalifornii :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Neříkal Igor Stanek i kdy? ;) (Zatím nicméně asi posílím PC o GTX 970. Až tedy v Česku budou... Jednou zase #vyprodano. -- U Shieldu zřejmě rozhodne až počet náročnějších her.)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.