20140718

Automatický řešič sudoku postavený z Lega Mindstorms

Automatický řešič sudoku postavený z Lega Mindstorms
Nevěříte? Věřte! Resp. koukejte… ;)

#lego   #mindstorms  #sudoku
http://www.youtube.com/watch?v=Mp8Y2yjV4fU&feature=share

6 komentářů:

 1. A raději ani neklikejte na na další nabídnutá videa… Je teprve pátek a to je na hodiny žasnutí. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. je to krásná stavebnice, předražená ale nedá se ji upřít že v přerostlém dítěti probouzí vynalézavost a kreativitu :-D Koho by dnes jinak napadlo psát si od píky OCR algoritmus místo použití nějakého blackbox řešení že :-) LEGO se vtipně posadilo do role 3D tiskárny v oblasti prototypování a kupodivu to docela funguje.

  OdpovědětVymazat
 3. Vloni jsem Ježíška neukecal, letos musím nasadit oči Kocoura v botách, viď, Blanka Vítová.

  OdpovědětVymazat
 4. Není vůbec předražená, jen doporučuji nakupovat u německých sousedů. Lacinější napodobeniny jsou kvalitativně úplně někde jinde. A pro Technic alternativa snad ani neexistuje, o Mindstorm raději ani nemluvě.

  OdpovědětVymazat
 5. Pavel Jaroš Protože němčinou nevládnu a nemám tak zmapované německé vyhledávače zboží, šel jsme jen namátkou, ale cena nebyla o tolik nižší (navíc německá verze, předpokládám vč. rozhraní). Nebo máte konkrétní tip? ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Tomáš Vít Pravda, já nákup Lega v zahraničí sice doporučuji, ale ne tak docela fundovaně :) Zatím jsem vždy nakupoval buď na Aukru nebo jsem vychytal nějakou výhodnou akci. Pokud chcete nějaké tipy, tak je hledejte raději tady: http://www.kostky.org/forum/index.php?board=4.0

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.