20130528

Herní tip: Výborná hra-nehra Dear Esther v rámci Humble Bundle

Herní tip: Výborná hra-nehra Dear Esther v rámci Humble Bundle
Spolu s další řadou her, za které zaplatíte, jen kolik uznáte za vhodné (a klidně charitě): www.humblebundle.com. Vše vč. kódu pro hry na Steam.
Dear Esther: Úžasný audiovizuální zážitek. Hra-nehra, ve které nemůžete nic sebrat ani použít. Dvě příjemné hodiny objevování, co je sen, co (snad) není. Silný příběh, který po střípcích prožíváte s hlavním hrdinou. Určitě se vyplatí (potřebujete herní PC, alespoň středně dobrou angličtinu a chvilku, kdy budete mít čas a chuť poznávat).
Hodnoceni na Metacritic: 8/10 ... http://www.metacritic.com/game/pc/dear-esther/details (což je na tak nezvyklý – a rozhodně ne mainstreamový projekt velmi slušné).
http://www.youtube.com/watch?v=iSj9mqaXhBs

5 komentářů:

 1. Když já utratil nedávno 10$ za bundle s Brutal Legend.. Ach jo, mě chtěj zruinovat. 

  PS: Ty 2 hry nad průměr mě nijak nezaujaly tak mám dilema jestli nedat třeba jen 4$ za Awesomenauts. Dear Ester vypadá jako dobrá hra na relaxaci :)

  OdpovědětVymazat
 2. Je to každopádně jednorázovka. B-)

  OdpovědětVymazat
 3. Nebo Alan Wake, zrovna včera jsem ho tam kupoval :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Václav Matoušek Kupoval jsem Alana také, ale trochu zklamal (příliš akční a repetitivní, a to jsem na začátku). Naopak nedávno mě velmi potěšila zlevněná série The Walking Dead (výborný příběh první sezóny; http://games.tiscali.cz/recenze/walking-dead-recenze-prvni-sezony-61720).

  OdpovědětVymazat
 5. Hrát je někdy super ale nemůžu si dovolit co chci, jinak hrát by mohla a hry jsou straštně lákavé dokonce dobrodružství mám hru. kterou hrají o ztrácené planetě a to je moc super a učím s ní hrát a jestli máte nějakou hru co vás víc baví. Mám dost her já je sbírám a hrají nejvíc mám nejraději mám o planetě než nějaké jiné hry které hrají .Aby vás víc zabavilo co máte rádi.Já o planetě.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý smysluplný a/nebo povzbudivý komentář.